Rezidence Jarošova nabídne luxusní bydlení takřka v centru

Na místě bývalé školy na Jarošově ulici ve Znojmě roste moderní objekt, který nabídne takřka osmdesát bytů. V klidném prostředí a zároveň v těsné blízkosti samotného středu města. Čilý stavební ruch svědčí o tom, že Rezidence Jarošova postupuje mílovými kroky ke své realizaci. V této souvislosti jsme požádali o rozhovor Ing. Ivo Svobodu ze společnosti S-A-S stavby, která je realizátorem projektu a Stanislava Horáka ze společnosti Horák&Vetchý reality, která je výhradním prodejcem nových bytů.


Jak to aktuálně vypadá se stavebními pracemi?
I. S.: Jak každý vidí, práce jsou v plném proudu. V této souvislosti bych chtěl poděkovat za pochopení všem občanům na ulici Jarošově, protože je nám jasné, že tak velká stavba jim přináší určitá omezení. Snažíme se o to, aby byla co nejmenší, ale zcela je eliminovat nelze. Výsledkem ale bude zajímavá stavba, která dotvoří ráz této významné znojemské ulice.


Co konkrétně nyní na stavbě Rezidence Jarošova probíhá?
I. S.: Minulý týden byla dokončena druhá část základové desky. Ta se musí dilatovat, proto bylo nutné časově oddělit samotnou betonáž. Dokončení základové desky nám umožnilo nainstalovat druhý a zároveň hlavní věžový jeřáb, který je nutný jak z hlediska rychlosti výstavby, tak z hlediska obslužnosti kompletní plochy staveniště. Aktuálně probíhá instalace bednění a ocelové výztuže všech svislých konstrukcí druhého podzemního podlaží, tj. sloupů a obvodových stěn s následnou postupnou betonáží. Poté můžeme přistoupit k přípravě bednění pro první stropní desku nad druhým podzemním podlažím.


V poslední době se hovoří o poklesu zájmu na trhu s nemovitostmi. Jak to vypadá ve vašem případě?
S. H.: S tím problém nemáme, zájem je poměrně velký, protože se jedná o velmi zajímavou lokalitu, kde je vlastně poslední možnost získat bydlení na této ulici blízko centra. Další místa k výstavbě už zde nejsou. Momentálně je prodáno asi 50 procent bytů a zájem trvá. Prodeje pokračují dál. Zájemci se mohou informovat na webu hvreality.cz, kde najdou i kontakt na nás a rádi každému pomůžeme s výběrem vhodného bytu a vysvětlíme všechny náležitosti. Mohou také navštívit webové stránky rezidencejarosova.cz, kde jsou také všechny podstatné informace.

REKLAMA