Hasička z Výrovic je v první desítce

(Ilustrační Foto: Petra Vlčková v akci) V atletické hale v Ostravě-Vítkovicích proběhlo nedávno závěrečné kolo Českého halového poháru mladých hasičů v běhu na 60 metrů přes překážky. Závodů se zúčastnilo 755 soutěžících z celé naší republiky. Výrovické dobrovolné hasiče reprezentovala v kategorii starších dívek Eva Vlčková. V základním kole v konkurenci 272 závodnic obsadila jedenácté místo. Zajistila si tím postup do finále, kterého se zúčastnilo 52 běžkyň. Eva v něm zaběhla osobní rekord 12:34 a tímto časem uzavřela první desítku nejlepších závodnic i letošní úspěšnou sezonu. V kategorii mladších žáků od šesti do jedenácti let soutěžil osmiletý Jindřich Stehlík ze stejné obce, pro kterého byl závod především zkušeností. Mezi 151 závodníky obsadil 81 místo.