Užijte si advent a Vánoce PLNÝMI DOUŠKY

Vinařský advent a pivní Vánoce – i tak by se dala nazvat sváteční nabídka, na kterou v roce 2023 láká turistická oblast Znojemsko a Podyjí. Destinační společnost ZnojmoRegion i letos představuje řadu lákavých akcí na Znojemsku, které hned v několika regionálních pivovarech a vinařstvích doplňují tradiční adventní trhy, vánoční výstavy, dárkové kreativní dílničky, zimní kina či mimořádné prohlídky hradů a zámků. Kam se vypravit na ochutnávku zimních speciálů nebo pro tekuté dárky té nejlepší kvality?


ZNOJMO
Do Enotéky znojemských vín v historickém centru Znojma, kde seženete i vína nejtypičtějších odrůd Znojemska certifikovaná jako VOC Znojmo; do prodejen Znovínu Znojmo na ulici Horní Česká anebo v Louckém klášteře, do Vinařského domu na Masarykově náměstí, kde kromě Winebaru Chatka a Vinařství Nešetřil sídlí i mikropivovar Jonatán, do Znojemského městského pivovaru a jeho pivovarské reZtaurace, hoZpody a adventního voZejku; do nově otevřeného pivovaru Old Cock Beerhouse v ulici Na Valech.


DOBŠICE
Do sídla Vinařství LAHOFER uprostřed vinic s architektonicky unikátní LAHOtékou.


BÍTOV
Do Hasičského pivovaru v centru obce a sousední Restaurace U Tesařů na originální pivní gastrospeciality.
A možnost zahřát se horkým nápojem zdarma nabízí v době adventu a Vánoc na Znojemsku hned několik společností. Na voňavý svařák, punč nebo čaj jako BONUS NA ZAHŘÁTÍ láká např. společnost Moravian Tours během Adventních procházek historickým centrem Znojma s průvodcem (každý pátek), nebo obchodně-zábavní areál Excalibur City během předvánočních víkendových nákupů, anebo Lodní doprava Vranov během speciálních Zimních plaveb po Vranovské přehradě (29. a 30. 12. 2023).

REKLAMA