Richard Müller uzavíral znojemský vánoční čas

Doslova a do písmene jen pár dní, před příchodem Kašpara, Melichara a Baltazara, tedy před svátkem Tří králů, uzavíral Richard Müller s koncertním programem nazvaným zcela příznačně Večery tříkrálové vánoční čas loňského roku v našem městě.


Dnes již umělecká legenda Richard Müller hned zkraje letošního roku objíždí Českou i Slovenskou republiku s veřejnou produkcí na podporu svého nejnovějšího alba nazvaného Černá labuť, bílá vrána. Díky tomu dorazil Rišo Müller v minulém týdnu také k nám, i když správně by se mělo napsat do znojemské městské části Louka, kde vystoupil před vyprodaným velkým kongresovým sálem Kulturního a společenského centra Dukla.


Na zmiňované poslední Müllerovo album autorsky přispěl svými novými písničkami také skladatel Ondřej Brzobohatý i textař Petr Uličný a nutno přiznat, že všechny, které na koncertě představil, měly u domácího publika veliký úspěch stejně jako jeho notoricky známé hity. Ostatně se není ani čemu divit, vždyť Richard Müller, interpret se zcela jasně identifikovatelným až nezapomenutelným hlasem, za svou čtyřicetiletou hudební kariéru vydal několik desítek sólových titulů a prodal přes jeden milion výlisků. Závěrečné ovace ve stoje pak jen potvrdily Müllerovy kvality a spokojenost nadšeného znojemského publika.

REKLAMA