Znojemští florbalisté odstartovali nový rok čtrnácti góly

Divokou přestřelkou odstartovali nový rok prvoligoví znojemští florbalisté. V sobotu přivítali v domácím prostředí Plzeň a diváci mohli vidět dvaadvacet branek. Už první třetina leccos naznačila, padlo v ní totiž šest gólů. Znojemští měli bleskový vstup do utkání, v desáté minutě vedli 3:0, soupeř se však dokázal probudit. Ani začátek druhého dějství se však Plzni nepovedl, stav 8:3 pro domácí v 26. minutě mluvil za vše. Přesto se ještě hosté v závěrečném dějství vzmohli, když snížili odstup na pouhé dvě branky. Žádné drama se už však nekonalo. Pěti góly se blýskl znojemský Petr Mašek.

1. 20. kolo 1. ligy: TJ Znojmo LAUFEN – Plzeň 14:8
    Branky Znojma: 9. Tomáš Světlík, 9. Petr Mašek, 11. Tomáš Světlík, 19. Vítek Marušík, 23. Petr Mašek, 23. Jan Novák, 26. Petr Mašek, 26. František Blažek, 33. Petr Mašek, 50. Martin Ďuriška, 54. David Přibil, 58. Jan Novák, 59. Petr Mašek, 60. Martin Ďuriška. Diváci: 103