Orli měli v závěru roku nabitý program

Po Štědrém dnu nečekal znojemské hokejisty klid u pohádek. Na programu měli hned čtyři utkání. Na druhý svátek vánoční ještě ve speciálních vánočních dresech porazili na domácím ledě Fehérvár 6:3. V dalších zápasech se ovšem svěřencům trenéra Hanlona tolik nedařilo. Orli nejprve prohráli v derby ve Vídni, následně pak den před silvestrem přivítali doma Graz. Po celý zápas, byť byli lepším týmem, tahali Znojemští za kratší konec. Nakonec se jim v závěru povedlo vyrovnat a dovést zápas do prodloužení a posléze do samostatných nájezdů. Po nich se definitivně radoval soupeř. Chuť si mohli Orli spravit již v novém roce. Nedělní zápas 2. ledna se však nakonec ve Znojmě neodehrál. Zápas byl odložen kvůli lékařským opatřením na straně maďarského týmu. Odloženy byly i některé další zápas ICE Hockey League. Netřeba ani příliš pátrat, že za odklady stojí s velkou pravděpodobností covid. Další program Orlů je následovný, již ve čtvrtek 6. ledna se ve Znojmě odehraje od 18:30 derby s Vídní. V neděli 9. ledna zajíždí Orli do Vilachu. Aktuálně se Znojmo nachází v tabulce na desátém místě, tedy poslední pozici zajišťující vyřazovací boje.


 

26. prosince | 31. kolo: Orli Znojmo – Fehérvár 6:3
Branky a nahrávky: 5. Sedlák (Svoboda, Culkin), 7. Prokeš (Matuš, Gorčík), 17. Immo (Zubov, Luciani), 27. Culkin (Prokeš, Sedlák), 45. Immo (Ahl, Zubov), 51. Svoboda (Culkin, Sedlák) – 14. Terbocs (Shaw, Bartalis), 48. Shaw (Terbocs), 60. Shaw (Atkinson, Erdely).

 

28. prosince | 32. kolo: Vídeň – Orli Znojmo 4:2
Branky a nahrávky: 2. Bradley (Wall, Meyer), 36. Dodero (Meyer, Bradley), 46. Bradley (Sheppard, Meyer), 60. Bradley – 19. Culkin (Ahl, Zubov), 52. Prokeš (Luciani, Köver).


30. prosince | 33. kolo:
Orli Znojmo – Graz 3:4 po sn.

Branky a nahrávky:  12. Matuš (Svoboda), 37. Sedlák (Zubov, Immo), 60. Ahl – 2. Martin (Ackered, Hjalmarsson), 20. Ograjenšek (Hjalmarsson, Boivin), 28. Schiechl (Zusevics, Gordon), rozh. nájezd Blood.

 

2. ledna | 34. kolo: Orli Znojmo – Fehérvár odloženo

 

Více o utkáních si můžete přečíst v pondělním tištěném vydání Znojemského týdne či v elektronické podobě zde.

REKLAMA