Opilí leželi v mrazu na zemi

Strážníci ve Znojmě vyjížděli v pátek převážně ve večerních hodinách ke čtyřem mužům ležícím na zemi, u nichž sehrál roli alkohol. Již odpoledne probudili šestatřicetiletého muže spícího na zemi v hale Českých drah. Pomohli mu vstát a nasměrovali ho do azylového domu na Přímětické k přespání. Před devátou večer vyjížděli na Holandskou, kde spal další takový. Sedmačtyřicetiletý muž po příjezdu hlídky již ale stál na nohou, a jak strážníkům sdělil, šel domů. Další telefonické oznámení bylo od ženy, které volal syn, že leží před Kauflandem na ulici Dukelských bojovníků a potřebuje pomoc. Hlídka ho našla na zemi. Pětačtyřicetiletý podnapilý muž si stěžoval na bolest hlavy a měl tržnou ránu na pravém obočí. Strážníci přivolali zdravotníky záchranné služby, kteří zraněného převezli k ošetření. Záchranka po deváté večer vyjížděla také k benzince na Vídeňské třídě, kde byl opilý neschopný chůze.

V sobotu večer hlídka městské policie prověřila oznámení na ležícího na Loucké ulici. Devětapadesátiletý muž byl pod vlivem alkoholu, ale neměl žádné zranění. Se strážníky komunikoval, byl schopen chůze a tak se vydal k domovu.

Zprávu najdete také ve 4. čísle Znojemkého týdne, který je k dostání na novinových stáncích a v jeho internetové podobě na www.alza.cz, v sekci média a zábava, časopisy, noviny regionální.

REKLAMA