S Dobytím dobylo Divadelní studio Martiny Výhodové start letošního roku

Opatrně, ale o to s větší jistotou odstartovalo Divadelní studio Martiny Výhodové Valíkové svou veřejnou produkci pro letošní rok další úspěšnou reprízou Cimrmanova titulu Dobytí severního pólu, která se odehrála na jevišti znojemského Městského divadla v půli ledna.


Onen večer koncipovaný jako večer velikánů začal Pantomimou z pera dvojice jiných slavných jmen Jiřího Grossmanna a Miloslava Šimka. Následným Dobytím severního pólu, v němž se v hlavních rolích opět předvedli Jakub Krainer, Petr Frömel, Kamil Chaloupka, Marek Minich a Vojtěch Čabala, pak i za další své stávající či hostující členy souboru dobyli profesní start roku 2022 a s ním logicky i další rok své produkce.


V letošní aktuální nabídce titulů nabízí Divadelní studio Martiny Výhodové Valíkové ze svého činoherního i muzikálového repertoáru už na začátku února oficiální datum 1. reprízy nejnovější původní adaptace muzikálu Hotel Modrá hvězda podle kultovního stejnojmenného filmu; o měsíc později pak znovuuvedení Kabaretu u dobré pohody na legendární námět Gustava Oplustila nebo na konec května další zopakování známé pohádky hudebního skladatele Miroslava Kořínka a textaře Ivo Fischera My se vlka nebojíme.

REKLAMA