Po studentech se Nevoga zaměřuje i na absolventy

Po studentech, pro které Nevoga vloni zavedla stipendijní program NevoStudent, upírá firma svou pozornost na absolventy. Cíl je jasný: získat ty nejlepší. A ty adekvátně motivovat a odměnit. „Technicky zaměřených lidí není nikdy dost. My navíc rádi dáváme prostor mladým, zejména těm, kteří se chtějí opravdu něco naučit. Spustili jsme proto program NevoAbsolvent – s dobrou mzdou a mimořádnými odměnami,“ vysvětluje Petr Pokorný, prokurista Nevogy. Firma chce takto nacházet profese, jako jsou provozní elektrikáři, seřizovače vstřikovacích lisů, elektrotechniky, údržbáře, obráběče či nástrojáře.


Program NevoAbsolvent je určený čerstvým absolventům Uhlárky a SOŠ Dvořákova, kteří nejsou nebo nebyli v programu NevoStudent a do Nevogy nastoupí přímo po škole. Kromě adekvátní mzdy a standardních benefitů náleží NevoAbsolventům mimořádné odměny: 10 000 korun po šesti odpracovaných měsících a 30 000 korun po dvou odpracovaných letech.
První NevoAbsolventy Nevoga už má. S létem nastoupili nebo nastoupí do firmy hned čtyři: dva elektrikáři z Uhlárky a jeden nástrojář a jeden seřizovač vstřikovacích lisů ze SOŠ Dvořákova.

REKLAMA