Nevoga Znojmo otevírá 21. května své brány. Bohatý program zakončí koncert

Topmoderní sídlo znojemské firmy Nevoga, které se dostavělo v loňském roce a které je s investicí ve výši 1,5 miliardy korun největší investicí nejen v historii společnosti, ale také největší investicí v regionu za poslední léta, připravuje na sobotu 21. května 2022 celodenní Nevoga Family Day. Prohlídky výrobního areálu společnosti jsou samozřejmostí, prim ale bude hrát program v čele s koncerty Evy Burešové, Michala Davida a Michala Hrůzy. V Nevoze proběhne ten den také pokus o zápis do České knihy rekordů. Na akci jsou srdečně zváni nejen zaměstnanci společnosti, ale hlavně široká veřejnost. Vstup je samozřejmě zdarma.


„Nevoga je rodinnou firmou, proto jsme se rozhodli avizovaný den otevřených dveří naší společnosti pojmout jako den, který u nás můžete strávit s celou svou rodinou,“ říká úvodem Günther Brandner, který je společně se svým bratrancem Manuelem Möslem již 3. generací ve vedení firmy.


V sobotu 21. května se areál firmy promění v malé městečko, v Nevoga City, kde si každý přijde na své, a to nemluvíme jen o dobrém jídle a pití. Celodenní program nabídne zábavu pro všechny generace a vyvrcholí večerním ohňostrojem.


Co nás tedy v programu čeká? Děti se mohou těšit mimo jiné na oblíbenou písničkářku Míšu Růžičkovou, kterou budou děti znát hlavně v souvislosti s písničkou Hokejová mini, natočenou s malými hokejisty znojemských Orlů.  Pro dospělé budou tahákem nejen zmiňované hudební hvězdy, ale také trampolíny s profesionálními instruktory nebo možnost proletět se vrtulníkem.


Show pro malé i velké plnou rekordů a kuriozit připraví Agentura Dobrý den z Pelhřimova, které je známé jako Město rekordů. Jeden rekordní zápis do České knihy rekordů proběhne i na Nevoga Family Day.

„Nevoga je průkopníkem v recyklaci, k výrobě našich produktů využijeme za rok 45 000 tun plastu, které by jinak skončily na skládce. Zpracováváme mj. víčka od PET lahví, a tak jsme se rozhodli, že společně s návštěvníky složíme obří vlajku Znojma právě z víček od PET lahví a tímto našim společným počinem se chceme pod dohledem komisařů pelhřimovské Agentury Dobrý den zapsat do České knihy rekordů,“ dodává Petr Pokorný, prokurista firmy.


Areál firmy Nevoga se nachází kousek za Znojmem. Přesto že nabídne v ten den stovky parkovacích míst, pro návštěvníky bude k dispozici kyvadlová doprava NevoBusem zdarma.

REKLAMA