Nevoga vystavovala v Saudské Arábii

Společnost Nevoga vystavovala na konci února na veletrhu BIG 5 Construct Saudi v Saudské Arábii. „Byla to skvělá příležitost promovat nejen naše novinky, ale i celý náš sortiment pro stavebnictví. Děkujeme všem za návštěvu. Naším cílem bylo získat nové zákazníky a nové trhy. A my věříme, že se nám to povedlo!“ uvedla ředitelka PR a marketingu Nevogy Ing. Zuzana Pastrňáková. BIG 5 Construct Saudi je jedním z nejvýznamnějších veletrhů v daném regionu, který každoročně navštíví na 55 000 lidí.


Rodinná firma Nevoga, založená v roce 1958, je evropským leadrem na trhu stavebnictví v odvětví výroby a vývoje příslušenství do bednění. Nevoga, která má své pobočky také v Německu a Polsku, vyrábí ve Znoj­mě už od roku 1991, přičemž v roce 2021 zde otevřela nový topmoderní výrobní závod pro až 600 zaměstnanců. Za tuto stavbu obdržela v roce 2022 ocenění Stavby roku.


V Nevoze se vyrábí přes 200 typů výrobků z různých druhů materiálu: od distančních prvků, kruhové bednění až po výztužné napojovací prvky. Firma je průkopníkem v recyklaci, od roku 1989 používá pro výrobu svých produktů recyklovaný plast. S Nevogou se staví po celém světě, její výrobky najdete na světových fotbalových a multifunkčních stadionech (Manchester City, Benfica Lisabon, Mercedes-Benz-Arena Berlin), v dopravních stavbách, jako jsou nádraží (Vídeň), mosty (Bělehrad), tunely (Rakousko, Švýcarsko, Německo) či metra (Budapešť), nebo ve zdech různých budov a mrakodrapů (Dauhá, Londýn, Reykjavík).

REKLAMA