Na Vranovské pláži jako v Karibiku

Od ubytování v luxusních mobilheimech Premium, Penzionech Gaudeo až po vlastní stany a karavany nabízí v letošní rekreační sezoně kemp „Vranovská pláž – Holiday park“ na pláži Vranovské přehrady. „Připravili jsme na 300 míst pro stany a 60 pro karavany, 300 lůžek máme v chatkách a v penzionech. Nyní, začátkem července je jejich obsazenost přibližně osmdesáti procentní,“ informoval manažer kempu „Vranovská pláž – Holiday park“ Dominik Doseděl. Podotkl, že v době konání hudebního festivalu Přehrady Fest ve dnech 4. a 5. srpna zbývají už jen stanová místa.


Letošní žhavou novinkou je posezení v baru Jack Daniels přímo na pláži, kde si hosté připadají jako na Karibských ostrovech. Rekonstrukcí prošlo venkovní posezení restaurace a pizzerie U Karličky, kde na návštěvníky čeká klidné a příjemné prostředí. Najíst se také mohou v jednom ze čtyř bister, nebo v restauraci Gaudeo. Na něco sladkého si zajdou do jedné ze dvou zmrzlináren, drink si užijí v beach baru.


Obchod „4 camping“ s kempinkovým vybavením, který je současně informačním centrem Vranovské pláže letos rozšířil sortiment o merch Vranovské pláže a drobné dárkové předměty. Návštěvníci si tam mohou zakoupit například trička, mikiny, kšiltovky, klobouky, ale i pohárky, kelímky či sluneční brýle s logem Vranovské pláže. „Příznivci hudby se mohou těšit na nový festival Chinaski Open Air léto 2023 a Radiokemp Frekvence 1. Sportovci zase na tradiční volejbalové turnaje Vranovské léto či překážkový závod Kaskáda Race. O prázdninách v kempu promítá letní kino a pro pobavení návštěvníků se uskuteční několik stand up vystoupení Na Stojáka,“ vyjmenoval manažer kempu. Doplnil, že zájemci o ubytování se mohou ozvat na email: recepce@vranovska.plaz.cz, nebo telefonicky na 724 101 725.

REKLAMA