Freeport posiluje zaměstnaneckou základnu

(PR) Freeport Fashion Outlet, jedno z předních outletových center v České republice, oslavuje dvacet let úspěchu v oblasti maloobchodu. Toto významné výročí však není jediným důvodem k oslavě. Freeport se také věnuje podpoře svých stálých i nových obchodníků v náboru zaměstnanců a vytváří pro ně ideální pracovní prostředí. Centrum je v České republice známé svým zázemím pro jednotlivé značky a skvělou spoluprací s nimi, což ho činí jedním z nejúspěšnějších zaměstnavatelů na Znojemsku.


Pro všechny obchodníky ve Freeportu je tedy tato oslava dvacátého výročí i příležitostí k ocenění jejich práce a poděkování za jejich přínos k trvalému úspěchu centra. Freeport Fashion Outlet zároveň potvrzuje svůj závazek k budování silných vztahů s nájemci a k podpoře maloobchodního průmyslu v České republice.„Jsme hrdí na to, že naši obchodníci mohou po celá desetiletí prosperovat a růst společně s námi,“ řekla Mgr. Kateřina Bínek, Senior Retail Specialist Freeport Fashion Outlet. „Věříme, že klíčem k našemu úspěchu jsou spokojení zaměstnanci, a proto se snažíme poskytovat prodejnám, stabilní zázemí, na což navazují možnosti karierního růstu a šance rozvíjet se v rámci jednotlivých firem nejen v České republice, ale i v zahraničí. Zaměstnanci, kteří se rozhodnou přidat ke světovým hráčům v oblasti prodeje ve Freeport Fashion Outlet, získávají přístup k mnoha výhodám a příležitostem, které podporují jejich profesní a osobní růst.“


Výhody práce v Freeportu Fashion Outlet

Freeport Fashion Outlet nabízí i další výhody, které dělají z tohoto outletového centra výjimečné pracovní místo. Cestování do práce zabere autem ze Znojma pouze 15 minut a díky pravidelné lince MHD z nádraží ve Znojmě je velmi pohodlné a rychlé.


Nejen pro maminky s dětmi nebo studenty či postarší uchazeče o zaměstnání jsou k dispozici zkrácené úvazky, ale i možnost karierního růstu či využití cizích jazyků. Freeport Fashion Outlet tak oceňuje různorodost a podporuje různé skupiny zaměstnanců. Jelikož jsou zde značky světových rozměrů, najdete zde i kolekce z obnovitelných a udržitelných zdrojů, čímž Freeport splňuje i další z pilířů společenské odpovědnosti.

Freeport se také snaží zajistit, aby práce byla nejen produktivní, ale i zábavná. Pro všechny zaměstnance se pravidelně konají společenské akce, které posilují týmový duch a budují komunitu. Mimo to motivuje Freeport lidi i dalšími způsoby, včetně soutěží, cen a dárků. Zaměstnanci mají příležitost se zúčastnit těchto aktivit a být tak ocenění za svou práci a snahu nejen přímo od svých zaměstnavatelů.


Příležitost pro hledání zaměstnání

Navíc, poprvé letos Freeport Fashion Outlet spolupracuje s Úřadem práce na prezentaci volných pracovních pozic. Tato prezentace se koná dne 28. listopadu, a bude součástí Burzy práce, kterou pořádá Úřad práce. Všichni, kteří by rádi získali více informací o pracovních příležitostech v Freeportu, mohou tuto událost navštívit a osobně se doptat na cokoliv, co je zajímá. Pro všechny, kteří hledají novou pracovní příležitost, je tato akce skvělou příležitostí k seznámení se s možnostmi, které Freeport Fashion Outlet nabízí.

REKLAMA