Děti vystřídali učitelé

Nevoga přivítala od začátku školního roku už 8 tříd ze základních škol ze Znojma i z okolí a další návštěvy jsou ještě do června v plánu. Teď však děti v Nevoze na exkurzi vystřídali učitelé.


„V návaznosti na setkání výchovných a kariérních poradců jsme chtěli pro zájemce uspořádat hromadnou exkurzi. Jsme rádi, že nám Nevoga vyšla vstříc a je pilotní firmou, která se otevírá žákům a učitelům. Nejen spolupráce se středními školami, ale také se základními školami našeho regionu je pro nás velmi důležitá. Věříme, že se přidají i další firmy,“ říká Marie Jílková, ředitelka Okresní hospodářské komory Znojmo, která exkurzi pro výchovné poradce organizovala.


Nevoga exkurze pro žáky základních škol nabízí z prostého důvodu: chce jim ukázat, jaká různorodá povolání najdou ve velké mezinárodní firmě uplatnění. „Máme za to, že pro žáky se jedná o jedinečnou možnost, jak nahlédnout do provozu firmy a seznámit se s pracovními pozicemi, které se nabízejí. Pro přemýšlení o tom, kam se vydat na střední školu a tím si určit směr budoucího povolání je to skvělý doplněk a pro některé možná i motivace,“ dodává Zuzana Pastrňáková, vedoucí PR a marketingu v Nevoze.

REKLAMA