AK Dent Klinika slaví první „pětiletku“

Malý zázrak se povedl lékařce Anně Klejdusové. Před pěti lety proměnila nevzhlednou, opuštěnou a pomalu chátrající budovu v Miroslavi v moderní, nadčasovou kliniku. Najdeme v ní klasické i odborné zubní ordinace pro dospělé a děti, jaké jsou například v Praze či ve Vídni. Je zde záchovná stomatologie, implantologie, protetika, dentální hygiena včetně bělení zubů, rentgen i 3D rentgen pro diagnostiku komplikovaných případů. Nechybí ani stomatologické operační sály. Své ordinace tu mají i další odborní lékaři.


Při příležitostí pátého výročí založení kliniky se konala oslava, které se zúčastnili kromě lékařů a zaměstnanců i vzácní hosté – senátor Tomáš Třetina a starosta Miroslavi Martin Plechatý, který Anně Klejdusové předal artefakt ženy – „Sochu Miroslavy“. Město ji uděluje významným osobnostem, které se zasadily o jeho rozvoj a prestiž. K 800letému výročí Miroslavi byla soška letos jako jediná udělena právě jí. „S obrovskou úctou oceňuji činnost MUDr. Anny Klejdusové, neskutečně inspirativní ženy a patriotky, která je i významnou podporovatelkou různorodé zájmové a spolkové činnosti v Miroslavi. Z nefunkčního objektu dokázala udělat ‚Stavbu Jihomoravského kraje roku 2017‘, a to včetně nabídky stomatologických a lékařských služeb, které nyní díky AK Dentu Miroslav má,“ poděkoval Plechatý.
Na slavnosti, která se uskutečnila druhou listopadovou sobotu, také zpívala a na kytaru hrála zpěvačka Věra Martinová, která je kamarádkou a pacientkou paní doktorky. Anna Klejdusová také vyučila mnoho zubních lékařů, kteří nyní provozují svoji praxi. Mnoho úspěchů do dalších let jí a všem zaměstnancům přejí pacienti kliniky.

REKLAMA