Jaký bude pro lidstvo a planetu Zemi rok 2021?


V našem týdeníku uveřejňujeme channelingové poselství, které přijala pro rok 2021 spisovatelka, vydavatelka časopisu Mysteria tajemna, majitelka čajovny Relax a antických lázní v Plzni Zdenka Blechová. Autorka také pořádá přednášky, semináře (mimo jiné i ve Znojmě) a radí v oblasti mezilidských vztahů, zaměstnání či bydlení. Vydala řadu knih, CD s relaxační a meditační hudbou a karty.
“Příští rok bude pro vás dosti obtížný, budete si muset uvědomit svůj vztah k sobě a ne k druhým. Neustále jste žili druhé a nyní se budete učit žít sebe, a to ještě neumíte. Budete se bránit pocitům, které k vám budou přicházet prostřednictvím druhých, ale je třeba se s nimi vyrovnat a smířit v duši a ne je od sebe odhánět. Oni za nic nemůžou, je to jen nová doba, která vyžaduje nové myšlení. Lidé se k sobě budou chovat přívětivěji, ale v rámci možností. Už to nebude o družnosti, ale o možnostech. Lidé si budou uvědomovat, že není třeba lpět na tom, aby mě měli druzí rádi, ale abych se cítil já ….

Foto:Zdenka Blechová

Více se dočtete v 1. čísle Znojemského týdne, který je k dostání na novinových stáncích nebo v jeho internetové podobě na www.alza.cz, v sekci média a zábava, časopisy, noviny regionální.

REKLAMA